JUMPING

JUMPING 

Na Jumpingu vás nečeká jenom skákání nahoru a dolů. Těšit se můžete i na motivační hudbu, za jejíhož rytmu spálíte velké množství kalorií za krátkou dobu. 

Jumping patří co do počtu spálených kalorií během jedné cvičební lekce k těm nejúčinnějším. Samozřejmě záleží na intenzitě cvičení, v průměru však spálíte až 1 500 kcal za hodinu. To je téměř dvojnásobek než například během lekce zumby a až o třetinu více než při H.E.A.T. Zatímco kalorie z těla mizí, endorfiny se v něm díky intenzitě tréninku a jeho zábavné formě, hromadně vyplavují.

Během tréninku se zapojují kromě základních svalů také hluboké vnitřní svaly v oblasti "core" (středu těla) i svaly kolem páteře, což je nesmírně důležité pro celkovou kondici a držení těla. Základem je kombinace rychlých a pomalých skoků, dynamických sprintů a silových prvků, z čehož se vzniká perfektní kardio trénink. Jumping posiluje komplexně svaly celého těla, a s přispěním rychlého, a účinného pálení kalorií, je tak vhodný nejen pro všechny, kteří chtějí najít účinný způsob na snížení váhy, ale také pro ty, kteří se chtějí udržovat nebo si zlepšit fyzickou kondici. Navíc lidé, kteří pravidelně cvičí Jumping vydrží pracovat déle, lépe spí a cítí se více uvolněně. Cvičení na trampolínkách má také prokazatelně uklidňující účinek na nervový systém.