KOMBI CYCLING

Kombi CYCLING & zadek/břicho

Kombinovaná lekce: 15 min. jízda na statickém spinningovém kole + 15 min. posilování ve stylu HIIT a to celé ještě jednou. 

Spinning patří do skupiny vytrvalostních tréninků. Během tréninku na spinningových kolech překonáváme trasy různé obtížnosti - stoupání, sestupy a také jízda po rovině. Spinningový trénink zlepší kondici a vytrvalost. Při spinningu je také důležité změna tempa. Po chvilce rychlého šlapání se zpomalujeme, na pár minut cvičíme pomaleji, abychom mohli za chvíli přejít k velmi rychlé jízdě.

Během tréninku se zapojují kromě základních svalů také hluboké vnitřní svaly v oblasti "core" (středu těla) i svaly kolem páteře, což je nesmírně důležité pro celkovou kondici a držení těla. Základem je kombinace kardia (jízdy na kole) a série posilování dolní poloviny (z části zapojena i horní polovina těla¨) a bříška. Cycling posiluje komplexně svaly celého těla, a s přispěním rychlého, a účinného pálení kalorií, je tak vhodný nejen pro všechny, kteří chtějí najít účinný způsob na snížení váhy, ale také pro ty, kteří se chtějí udržovat nebo si zlepšit fyzickou kondici.  

Během tréninku můžeme spálit až 600 kalorií za hodinu.