Body Wraps DETOX

Pokud potřebujete pomoct s problematickou pletí, ekzémy, lupénkou nebo si jen dát detox - je tento Wrap přímo pro Vás.
Body Wraps Detox je tělový zábal, který napomáhá detoxikaci organismu (odstranění nebezpečných toxických látek v těle). Tento typ zábalu posiluje Váš imunitní systém a tím zabraňuje opakovaným nemocem, zmírňuje únavu, deprese a bolesti hlavy. 

POMÁHÁ LÉČIT LUPÉNKU, EKZÉMY A PROBLEMATICKOU PLEŤ !

Jak Body Wraps Detox funguje?

Bahno z mrtvého moře pomáhá při lupence, ekzematickém onemocnění, problematické pokožce, pomáhá při zánětech kloubů. Cesmína Paraguayská Váš organismus povzbudí a dodá mu vitamíny. Napomáhá k vylučování vody z těla.

Jak Body Wrap DETOX probíhá:

Před wrapem: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, pokud je to možné - provést nemastný peeling.

V salónu: Jedna kúra trvá 90 min. Nejprve Vám wrapařka vysvětlí jak správně dýchat a tím zaktivuje vnitřní lymfatický systém. Poté provede ošetření krku. Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciálního čistě přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps nanese po směru toku lymfy. Pak budete 60 min ležet. K wrapu dostanete 7 denní kúru detoxikačního čaje Body Wraps TEA jako dárek.

Po wrapu: 24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 - 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl. Další Body Wraps doporučujeme v rozmezí 7 - 14 dnů.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  • infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  • těhotenství