Zábaly Body Wraps

Body Wraps

JSME PROFI PARTNER BODYWRAPS - výhradní zastoupení pro Havířov a okolí!!

Body Wraps jsou tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapování pochází z Americké Floridy, kde se tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let. Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svých problému.

NOVÁ SMĚS BODYWRAPS SLIM, KTERÁ NOVĚ SPALUJE I TUKY!!

Body Wraps SLIM je metoda, kde se dá po PRVNÍ kúře zhubnout 5 - 30 cm v celkovém obvodu těla (měřeno na 9 místech). Měření probíhá před a následně po wrapu. Klient se pak měří ještě další dny sám. Díky Body Wraps Slim jsme pomohli tisícům žen a mužů získat lepší postavu. Shodili problematická místa, která nevycvičili ani pravidelným cvičením. Tento wrap si velice chválí maminky po porodu, které si neví rady co s nadbytečnými kily. Body Wraps SLIM je vhodný pro ženy i pro muže.

Body Wraps ANTICELULITE je metoda, kde se dá bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže zvané celulitida (celulita). Tato metoda je velmi vhodná pro ty, kterým je nepříjemná liposukce, či dalších drastičtější metody pro odstraněné celulitidy. Během několika kúr (3 - 10 dle dohody), dojde i k úbytku centimetrů v obvodech spodní části těla a vytvarovaní ,,lepšího pozadí,, jako můžete vidět na obrázku.

Body Wraps DETOX  je tělový zábal, který napomáhá detoxikaci organismu (odstranění nebezpečných toxických látek v těle). 

Pokud potřebujete pomoct s problematickou pletí, ekzémy, lupénkou nebo si jen dát detox - je tento zábal určen přímo pro Vás. Body Wraps Detox posiluje Váš imunitní systém a tím zabraňuje opakovaným nemocím, zmírňuje únavu, deprese a bolesti hlavy.

Body Wraps SPORT je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce, osoby které vykonávají manuální práci a lidi s jednostrannou statickou zátěží (např. pro maséry, uklízečky ap.) Díky této metodě se tělo zbaví nadbytečné vody, kterou namáhané tělo zadržuje z důvodu vzniku zánětu měkkých tkání. Postava se díky Body Wraps SPORT viditelně vyrýsuje a zvýrazní se svalová hmota. Prohřátí a protáhnutí zajistí urychlení regenerace svalstva, svalstvo přestane bolet a člověk získá zpět energii pro další fyzický výkon. 

NA PROCEDURY SE MŮŽETE OBJEDNÁVAT NA TEL. 739 166 066