Body Wraps

BodyWraps SLIM

BodyWraps Slim je metoda hubnoucích celotělových zábalů v lázni obohacené o minerály a trenink o celkové délce 60 - 90 min, kde se dá po jedné kúře zhubnout 5 - 30 cm v celkovém obvodu těla měřeno na 8 místech obvodu jednotlivých tělesných partií.

Podmínky slevy: kůra musí navazovat a to do 10 dnů od realizace předešlého Wrapu.

BodyWraps ANTICELLULITE

BodyWraps Anticellulite je metoda, kterou se dá bezbolestně zbavit nehezké pomerančové kůže zvané celulitida (celulita). Tato metoda je velmi vhodná pro ty, kterým je nepříjemná liposukce, či další drastičtější řešení tohoto problému. Během několika kúr dojde i k úbytku centimetrů ve spodní části těla a vytvarovaní ,,lepšího pozadí". 

Podmínky slevy: kůra musí navazovat a to do 10 dnů od realizace předešlého Wrapu. U programu anticellulite je doporučeno absolvovat 2 kúry týdně.

BodyWraps SPORT

BodyWraps je metoda, která byla speciálně vyvinuta pro sportovce, osoby které vykonávají manuální práci a lidi s jednostrannou statickou zátěží (např. pro maséry ap.) Díky této metodě se tělo zbaví nadbytečné vody, kterou namáhané tělo zadržuje z důvodu vzniku zánětu měkkých tkání. Postava se díky Body Wraps SPORT viditelně vyrýsuje a zvýrazní se svalová hmota. Prohřátí a protáhnutí zajistí urychlení regenerace svalstva, svalstvo přestane bolet a člověk získá zpět energii pro další fyzický výkon.