CX WORX - Core Workout

= Intenzivních 40 minut cvičení

CXWORX, po BodyPumpu, další z programů Les Mills, trvá jen 40 minut. Přesto si ale stihnete poctivě si vypracovat břišní, zádové,ale i hýžďové svaly a také se pořádně nabudit. Tento nový program se cvičí i v ČR, troufnete si?

CX WORX [čteno sí eks vorks] má hlavní výhodu ve své rychlosti a intenzitě - za 40 minut si odbydete dřinu, které vás v posilovně zdrží na šedesát minut i více..

CX WORX je efektivní lekce zaměřená na vytvarování a zesílení především svalů břicha (CORE) a zad. Ani nohy, hýždě a ramena nezůstanou nepovšimnuty. Silné svaly korpusu čili všech břišních a zádových svalů v oblasti trupu jsou neocenitelnou oporou pro celý organizmus. Díky pravidelnému tréninku těchto svalů, které jsou často označovány jediným výrazem "core", získává vaše tělo čím dál správnější polohu. Kromě toho zmizí v nenávratnu otravné bolesti zad, které se ozývají po dlouhodobém sezení, stání nebo ohýbání. . Během lekce instruktorka (fitness trenérka) ukáže správnou techniku provedení cviků.

Díky využití odporových gum (expanderů), volných zátěží v podobě kotoučů, činek či váhy vlastního těla, patří CXWORX® ke cvičení rozvíjejícím celé tělo. Během 40 minut zapojíte všechny svaly včetně těch hlubokých a díky tomu budete později lépe provádět jakékoli jiné formy pohybu.